piątek, 26 kwietnia 2013

Majówka!

Majówka to idealny czas na relaks i my też postanowiliśmy odpocząć. Kochane uwierzcie, należy nam się wypoczynek (nam czyli mi, mojemu mężowi i mojej córce). Ciężko wszyscy pracowaliśmy ostatnio, długaśna zima dała się nam też we znaki, zwłaszcza zdrowotnie więc najwyższa pora trochę zregenerować siły bo praca choćby nie wiem jak przyjemna, nawet taka która jest pasją i pochłania nas bez reszty to jednak praca i czasem trzeba od niej odseparować :-).
Od 27.04 do 5.05.2013 Ploteczkaria.pl będzie zamknięta mimo to cały czas można zapisywać się na nasze warsztaty mailowo. 
A po majówce znów będziemy układać pachnące kompozycje z żywych kwiatów (florystyka), robić eko-kosmetyki (mydełka i musujące ciasteczka do kąpieli), będziemy szaleć scrapbooking'owo (notesy, kartki okolicznościowe) nie zabraknie też decoupage, filcowania oraz różnych technik tworzenia biżuterii (kursy podstawowe i zaawansowane, techniki: fimo - masa termoutwardzalna, wire-wrapping, art-clay...).
Najbliższe terminy warsztatów w ploteczkarni;
  • florystyka: 7.05, 17.05, 18.05.
  • eko-kosmetyki: 9.05, 14.05.

Koralowy zawrót głowy - warsztaty tworzenia biżuterii - ploteczkarnia.plWarsztaty w Ploteczkarni to świetny pomysł na "inny rodzaj aktywności", wspólne spędzenie czasu lub prezent dla bliskiej osoby pomyślcie o tym bo zbliża się Dzień Matki i Dzień Dziecka :-).
Chcesz wiedzieć jakie warsztaty, gdzie  i kiedy organizujemy zapisz się po nasz newsletter lub zaglądaj na nasze facebook'owe konto.
Jeśli chodzi o konkurs z FB to pachnące mydełka glicerynowe powędrowały do trzech Pań (szczęście dopisało Ewelinie z Warszawy i Małgosi i drugiej Ewelinie z po za Warszawy - tak więc jedna nagroda została odebrana osobiście, a dwie wysłane pocztą).
Będziemy organizować kolejne konkursy z równie atrakcyjnymi nagrodami handmade!!!

Życzę Wam miłej majówki :-)!