czwartek, 17 stycznia 2019

Niemoc po noworocznych postanowieniach? Ruszamy z miejsca z mapą marzeń!


PLOTECZKARNIA.PL i FUNDACJA RAK’N’ROLL 
zapraszają osoby leczące się onkologicznie 
na bezpłatne warsztaty 
MAPA MARZEŃ

Kiedy: 25.01.2019 r., godz. 11.00-13.30
Gdzie: herbaciarnia „PLOTECZKARNIA”  ul. Chmielna 26, Warszawa
Ilość miejsc ograniczona. 
Obowiązują zapisy: e-mail: 

Dlaczego warto?
Mapa Marzeń jest narzędziem ułatwiającym nam uświadomienie i  spełnianie naszych pragnień. W jaki sposób dbasz o swoje marzenia? Ile czasu poświęcasz, by je osiągać?

Marzenia mają wielką moc! Pewnie przekonałaś się o tym nie raz. Mapa marzeń jest rodzajem drogowskazu, który pomaga uświadomić sobie, kim jesteśmy i czego tak naprawdę pragniemy.
"Mapa marzeń" to warsztaty, podczas których stworzymy przestrzeń do kreatywności, twórczości, pobudzimy naszą wyobraźnię,  przyjrzymy się swoim pragnieniom i swoim życiowym celom z perspektywy...
Końcowym efektem tych zajęć będzie stworzenie własnej mapy marzeń, która będzie drogowskazem w życiu oraz podstawą do wyciągnięcia wniosków o sobie,  swoich pragnieniach i celach na przyszłość. 
Jeżeli chcesz odpowiedzi na poniższe pytania, a także potrzebujesz chwili relaksu przy aromatycznej kawie lub herbacie i pysznym domowym cieście w towarzystwie innych kobiet w ciepłej i przyjaznej atmosferze serdecznie zapraszamy do kameralnego miejsca jakim jest ploteczkarnia.
Mapa marzeń - warsztaty dla kobiet - ploteczkarnia.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz