sobota, 14 listopada 2015

Przedświąteczne kartkowanie - bezpłatne warsztaty scrapbooking już 20 XI 2015 r.!

Ploteczkarnia.pl wraz z Fundacją Rak’n’Roll serdecznie zaprasza Panie leczące się onkologicznie na przedświąteczne kartkowanie – warsztaty scrapbookingu .

Przyjdź i zobacz, jak własnoręcznie, za pomocą techniki scrapbooking możesz stworzyć jedyną w swoim rodzaju kartkę świąteczną.


Podczas warsztatów wykonamy piękną kartkę okolicznościową w bożonarodzeniowej konwencji. Do wykonania kartki użyjemy gotowej bazy z maszynowymi przeszyciami, a także papierów w świątecznych kolorach, koronki, guzików, perełek oraz brokatów i masy plastycznej Marthy Stewart.

Do Waszej dyspozycji będą także niezbędne narzędzia: nożyczki, stemple, tusze, embossing, dziurkacze, wykrojniki - tak by wykonana przez Was praca była wspaniała i wyjątkowa. Wykonane kartki zabierzesz ze sobą do domu. Wszystko to w uroczej i magicznej atmosferze w jedynym takim miejscu w Warszawie, jakim jest Ploteczkarnia.pl.

Czas warsztatów umili nam pokaz przygotowania zielonej herbaty „matcha” połączony z degustacją, która pobudzi Nas do twórczego działania.

Scrapbooking- co to takiego?

Nazwa pochodzi od angielskiego słowa scrapbook, oznaczającego ręcznie zdobiony album na zdjęcia. Z czasem scrapbooking ewaluował i obecnie to nie tylko albumy, ale także kartki okolicznościowe, zaproszenia oraz wykonywane i zdobione przy użyciu papieru i dodatków przedmioty zarówno użytkowe jak i służące do wystroju wnętrz.


Miejsce:
Ploteczkarnia.pl, ul. Chmielna 26 lok. 65, Warszawa (samo centrum)

Termin:
20 XI 2015
Godz. 11.00 (zajęcia potrwają ok. 2-2,5 h)

Zapisy:
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zgłoszenia proszę kierować na mail:
kamila@raknroll.pl do czwartku 19 Xi 2015 r.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne!

ZAPRASZAMY!!!

Kartka świąteczna zaprojektowana i wykonana przez KaHelkę - dziękuję:)