piątek, 6 listopada 2020

Czas na zmiany...

Dawno nie zaglądałam na bloga, covidowa rzeczywistość mocno ograniczyła nasze stacjonarne działania arteterapeutyczne. Herbaciarnia też aktualnie działa tylko jako sklep stacjonarny (zapraszamy po pyszne herbaty, kawy i czekolady do picia idealne na poprawę humoru i na prezent).
W związku z realiami i trudnym do przewidzenia dalszym scenariuszem u nas trochę zmian. Czas bez warsztatów dla osób leczących się onkologicznie ( grupa podwyższonego ryzyka), nie był czasem straconym. Udało mi się podnieść kwalifikacje i oprócz kursu trenerskiego, skończyłam podyplomowe studia Coaching i Mentoring. 
Czas pandemii i po będzie czasem przemian i transformacji i zmian. Jeżeli czujesz, że utknęłaś i nie wiesz co dalej zapraszam na coaching. Będę Cię wspierać w szukaniu rozwiązań i realizacji celów. 
Moją pasją są zagadnienia z zakresu psychologii pozytywnej oraz rozwój kreatywności, bo wierzę, że każdy człowiek jest stworzony do działań twórczych. 
A jak odnaleźć siły twórcze? Trzeba je na powrót w sobie odnaleźć i ja Ci w tym mogę pomóc, jeżeli czujesz, że jesteś twórczo zablokowana i chcesz to zmienić  to zapraszam.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz